Kontakt oss i dag

Vi vil gjerne høre fra deg og se hva vi kan bygge sammen.

The Color Club - TCC 08 Mørk 4

Partnere

The Color Club - Ellipse 23

Martin Moos

ADMINISTRERENDE DIREKTØR

martinmoos@thecolorclub.net

+45 2010 3082

København
The Color Club - Ellipse 23 9

Chau Do

Administrerende direktør

chau.do@thecolorclub.net

+84 827 977 178

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 1

Carsten Vigh

Direktør for kundeservice

carsten.vigh@thecolorclub.net

+45 3146 2100

København
The Color Club - Ellipse 23 2

David Vuckovic

Produksjonssjef

david.vuckovic@thecolorclub.net

+84 325 551 861

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 3

Martin Sutcliffe

Kreativ direktør

martin.sutcliffe@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Claus Hviid Circle

Claus Langberg Hviid

Salgsdirektør

clh@thecolorclub.net

Odense
The Color Club - Ellipse 23 5

Nhung Nguyen

Økonomisjef

nhung.nguyen@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 6

Phi Dang

IT-sjef

phi.dang@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 7

Alexander Ocieczek

Administrerende partner

alexander.ocieczek@arc-group.com

Sverige
The Color Club - Ellipse 23 8

Daniel Karlsson

Administrerende direktør

daniel.karlsson@arc-group.com

Vietnam

Viktige kontakter

The Color Club - Ellipse 23 12

Kristian Danker

Leder for digital bildebehandling

kristiandanker@thecolorclub.net

+45 5373 8020

København
The Color Club - Ellipse 23 1 1

Morten Hagstrøm

Produksjonssjef

morten@thecolorclub.net

+45 5373 8025

København
The Color Club - Ellipse 23 2 1

Jan Nanfeldt

Sjefsfotograf

jan@thecolorclub.net

Odense
The Color Club - Ellipse 23 3 1

Lasse Lorentzen

Konsulent innen digital markedsføring

lasse@thecolorclub.net

København
The Color Club - Ellipse 23 4 1

Stephanie Trinh

Prosjektledelse

stephanie@thecolorclub.net

København
The Color Club - Ellipse 23 5 1

Ngoc Hoang

Sjef for personalutvikling

ngoc.hoang@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 6 1

Phung Do

Leder for kundeadministrasjon

phung.do@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 7 1

Min Do

Leder for prosjektledelse

my.do@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 8 1

Khanh Luu

Kundeadministrasjon i Asia

khanh@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 1

Huy Le

Kundeadministrasjon

huy.le@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 10

Tran Le

Kundeadministrasjon

tran.le@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellipse 23 11

Ross William Lancaster

Senior tekstforfatter

william.lancaster@thecolorclub.net

Vietnam

Partnere

The Color Club - Ellipse 23 4

martinmoos@thecolorclub.net
+45 2010 3082

The Color Club - location pin svgrepo.com 1København

The Color Club - Ellipse 23 9

chau.do@thecolorclub.net
+84 827 977 178

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 1

carsten.vigh@thecolorclub.net
+45 3146 2100

The Color Club - location pin svgrepo.com 1København

The Color Club - Ellipse 23 2

david.vuckovic@thecolorclub.net
+84 325 551 861

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 3

martin.sutcliffe@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Claus Hviid Circle 1
clh@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Odense

The Color Club - Ellipse 23 5

nhung.nguyen@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 6

phi.dang@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 7

alexander.ocieczek@arc-group.com

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Sverige

The Color Club - Ellipse 23 8

daniel.karlsson@arc-group.com

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

Viktige kontakter

The Color Club - Ellipse 23 12

kristiandanker@thecolorclub.net
+45 5373 8020 

The Color Club - location pin svgrepo.com 1København

The Color Club - Ellipse 23 1 1

morten@thecolorclub.net
+45 5373 8025

The Color Club - location pin svgrepo.com 1København

The Color Club - Ellipse 23 2 1

jan@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Odense

The Color Club - Ellipse 23 4 1

stephanie@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1København

The Color Club - Ellipse 23 5 1

ngoc.hoang@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 6 1

phung.do@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 8 1

khanh@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 7 1

my.do@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 1

huy.le@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 2

tran.le@thecolorclub.net 

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellipse 23 3

william.lancaster@thecolorclub.net

The Color Club - location pin svgrepo.com 1Vietnam

Kontorer

The Color Club - Rektangel 316

København

Dronningens Tværgade 7, Gårdhus 2 
DK-1302 København K.

+45 7020 4494
hello@thecolorclub.dk

The Color Club - Rektangel 316 1

Stockholm

Arc Group
Birger Jarlsgatan 38
Stockholm

+46 735-46 13 65
hello@thecolorclub.se hello@thecolorclub.se

The Color Club - Rektangel 316 2

Saigon

Dai Phuc Tower
617- 621 Dien Bien Phu
Binh Thanh District, HCMC

+84 28 6291 5226
hello@thecolorclub.net hello@thecolorclub.net