Kontakta oss idag

Vi skulle gärna höra från dig och se vad vi kan bygga tillsammans.

The Color Club - TCC 08 Mörk 4

Partner

The Color Club - Ellips 23

Martin Moos

VD

martinmoos@thecolorclub.net

+45 2010 3082

Köpenhamn
The Color Club - Ellips 23 9

Chau Do

Verkställande direktör

chau.do@thecolorclub.net

+84 827 977 178

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 1

Carsten Vigh

Chef för kundtjänst

carsten.vigh@thecolorclub.net

+45 3146 2100

Köpenhamn
The Color Club - Ellips 23 2

David Vuckovic

Produktionschef

david.vuckovic@thecolorclub.net

+84 325 551 861

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 3

Martin Sutcliffe

Kreativ chef

martin.sutcliffe@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Claus Hviid Circle

Claus Langberg Hviid

Försäljningsdirektör

clh@thecolorclub.net

Odense
The Color Club - Ellips 23 5

Nhung Nguyen

Chef för finansavdelningen

nhung.nguyen@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 6

Phi Dang

Chef för IT

phi.dang@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 7

Alexander Ocieczek

Verkställande partner

alexander.ocieczek@arc-group.com

Sverige
The Color Club - Ellips 23 8

Daniel Karlsson

Verkställande direktör

daniel.karlsson@arc-group.com

Vietnam

Viktiga kontakter

The Color Club - Ellips 23 12

Kristian Danker

Chef för digital bildbehandling

kristiandanker@thecolorclub.net

+45 5373 8020

Köpenhamn
The Color Club - Ellips 23 1 1

Morten Hagstrøm

Produktionschef

morten@thecolorclub.net

+45 5373 8025

Köpenhamn
The Color Club - Ellips 23 2 1

Jan Nanfeldt

Chefsfotograf

jan@thecolorclub.net

Odense
The Color Club - Ellips 23 3 1

Lasse Lorentzen

Konsult inom digital marknadsföring

lasse@thecolorclub.net

Köpenhamn
The Color Club - Ellips 23 4 1

Stephanie Trinh

Projektledning

stephanie@thecolorclub.net

Köpenhamn
The Color Club - Ellips 23 5 1

Ngoc Hoang

Chef för personalutveckling

ngoc.hoang@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 6 1

Phung Do

Chef för kundhantering

phung.do@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 7 1

Min Do

Ledare för projektledning

my.do@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 8 1

Khanh Luu

Kundförvaltning Asien

khanh@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 1

Huy Le

Kundhantering

huy.le@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 10

Tran Le

Kundhantering

tran.le@thecolorclub.net

Vietnam
The Color Club - Ellips 23 11

Ross William Lancaster

Senior Copywriter

william.lancaster@thecolorclub.net

Vietnam

Partner

The Color Club - Ellips 23 4

martinmoos@thecolorclub.net
+45 2010 3082

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Köpenhamn

The Color Club - Ellips 23 9

chau.do@thecolorclub.net
+84 827 977 178

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 1

carsten.vigh@thecolorclub.net
+45 3146 2100

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Köpenhamn

The Color Club - Ellips 23 2

david.vuckovic@thecolorclub.net
+84 325 551 861

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 3

martin.sutcliffe@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 5

nhung.nguyen@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 6

phi.dang@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 7

alexander.ocieczek@arc-group.com

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Sverige

The Color Club - Ellips 23 8

daniel.karlsson@arc-group.com

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

Viktiga kontakter

The Color Club - Ellips 23 12

kristiandanker@thecolorclub.net
+45 5373 8020 

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Köpenhamn

The Color Club - Ellips 23 1 1

morten@thecolorclub.net
+45 5373 8025

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Köpenhamn

The Color Club - Ellips 23 2 1

jan@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Odense

The Color Club - Ellips 23 3 1

lasse@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Köpenhamn

The Color Club - Ellips 23 4 1

stephanie@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Köpenhamn

The Color Club - Ellips 23 5 1

ngoc.hoang@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 6 1

phung.do@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 8 1

khanh@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 7 1

my.do@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 1

huy.le@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 2

tran.le@thecolorclub.net 

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

The Color Club - Ellips 23 3

william.lancaster@thecolorclub.net

The Color Club - plats pin svgrepo.com 1Vietnam

Kontor

The Color Club - Rektangel 316

Köpenhamn

Dronningens Tværgade 7, Gårdhus 2 
DK-1302 Köpenhamn K.

+45 7020 4494
hello@thecolorclub.dk

The Color Club - Rektangel 316 1

Stockholm

Arc Group
Birger Jarlsgatan 38
Stockholm

+46 735-46 13 65
hello@thecolorclub.se

The Color Club - Rektangel 316 2

Saigon

Dai Phuc Tower
617- 621 Dien Bien Phu
Binh Thanh District, HCMC

+84 28 6291 5226
hello@thecolorclub.net